Top 5 Najdroższych Przeprowadzek w Polsce

twoje miejsce

Top 5 Najdroższych Przeprowadzek w Polsce

Top 5 Najdroższych Przeprowadzek w Polsce
Prezentujemy 5 najdroższych miejsc w Polsce, w których zapłacimy najwięcej za przeprowadzkę czy przewóz rzeczy. Jak łatwo można zgadnąć, wszystkie najdroższe miasta na usługi transportowe są miastami wojewódzkimi.

#5 - Wrocław

Wrocław Naszą listę zaczynamy od Wrocławia, nie może być on zaskoczeniem, ale na przykład Wrocław jest droższy od takich miejscowości jak Poznań czy Kraków.

2.3PLN/km, 85/h#4 - Katowice

Katowice Stolica Śląska załapuje się bez problemów do TOP 5 w naszym zestawieniu. 90 złotych za godzinę to całkiem hojna zapłata, ale w okolicy nie ma też dużo firm transportowych w województwie.

2.3PLN/km, 90/h#3 - Kielce

Kielce Zaskoczenie to na pewno spore bo Kielce to nie aż tak duża miejscowość, żeby usługi przeprowadzkowe były aż tak drogie. Ciężko raczej wytłumaczyć miejsce #3 Kielc na tej liście ;)

2.5PLN/km, 100/h#2 - Gdańsk

Gdańsk Gdańsk bije rekord pod kątem ceny za kilometr, 3 złote to zdecydowanie za drogo, tym bardziej, że w okolicy można znaleźć oferty transportowe ze stawką mniejszą niż 2PLN.

3PLN/km, 90/h#1 - Warszawa

warszawa Warszawa mimo nie najwyższej ceny za kilometr, jest najdroższym miejscem do szukania firm transportowych, oczywiście jeśli chodzi o krótko dystansowe przeprowadzki. Radzimy, aby poszukać przewoźnika na przykład w Siedlcach bądź Nowym Dworze Mazowieckim.

2.5PLN/km, 110/hPodsumowanie

A oto przedstawiamy tabelę z wyżej wymienionymi miastami wraz z ich stawkami za kilometr oraz marżę firmy za godzinę. Jeśli chcecie sprawdzić inne miejsca w Polsce pod względem kosztów transportu i przeprowadzki to zapraszamy do skorzystania z Kalkulatora Kosztów.

MiastoCena za kilometrMarża firmy za godzinę
Warszawa2.5 PLN110 PLN
Gdańsk3 PLN90 PLN
Kielce2.5 PLN100 PLN
Katowice2.3 PLN90 PLN
Wrocław2.3 PLN85 PLN

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij