6 Pomocnych Aplikacji Mobilnych do Przeprowadzki

twoje miejsce

6 Pomocnych Aplikacji Mobilnych do Przeprowadzki

6 Pomocnych Aplikacji Mobilnych do Przeprowadzki

Pro Moving Planner

Aplikacja Pro Moving Planner Nazwa mówi sama za siebie, jedna z najlepszych aplikacji do przeprowadzek na iPhon'a. Jesy to m.in lista zadań do organizacji w drobnych szczegółach. Opcja dodawania własnych zadań również jest obecna. Możliwa jest dodatkowo opcja do zapisywanie kontaktów do firm transportowych jak również eksport wszystkich informacji na podany własny adres email.

Aplikacja ze wszystkim co tylko potrzebne, jedyny minus: brak polskiej wersji. https://itunes.apple.com/us/app/id634108509?mt=8

Packing Pro

Aplikacja Packing Pro Kolejna aplikacja na iPhone'a do mieszkaniowych podróży. Jako, że pakowanie jest najbardziej skomplikowaną częścią przeprowadzki, tutaj jest to najlepiej zaimplementowane pod względem UI. Packing Pro to w zasadzie zadaniowa aplikacja, która pomoże w organizacji kartonów i rzeczy w nich. Możesz tworzyć kategorie pudełek oraz wysyłać listy. Import, Export + filtry i wyszukiwanie to zdecydowanie największy plus tej aplikacji.

Z takimi informacjami na temat zapakowanych kartonów nie będziesz musiał się martwić o ich zawartość.
https://itunes.apple.com/us/app/packing-pro/id312266675?mt=8

Zaplanuj Przeprowadzkę

Aplikacja Zaplanuj Przeprowadzkę Aplikacja pomagająca w organizacji przeprowadzki mieszkania dzięki liście zadań z kategoriami wraz z funkcją tworzenia nowych list z gotowych szablonów. Do głównych funkcji należą m.in:
  • gotowe szablony list do różnych kategorii na przykład: Przeprowadzka Mieszkania, Lista Zakupów, Planowanie Wesela, Sprzątanie Mieszkania, Wyjazd na Wakacje itp
  • kategoryzacja zadań
  • wyświetlanie ilość zadań jeszcze nie ukończonych
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zaplanujprzeprowadzke

Change of Address

Aplikacja Change of Address Ta aplikacja jest związana z biurokracją oraz dokumentami, które należy wymienić bądź zaktualizować w urzędach. Change of Address pozwala Ci stworzyć listę kontaktów oraz własną wizytówkę, dzięki czemu możesz poinformować o swoim nowym miejscu zamieszakania całą rodzinę, znajomych oraz współpracowników. Możesz robić zdjęcia na tle nowego i starego domu, a później wysłać je znajomym.
https://itunes.apple.com/gb/app/change-of-address/id670937104?mt=8

Zoopla App

Aplikacja Zoopla Zoopla jest najlepszą opcją dla przyszłego właściciela domu. Możesz przeglądać oraz zobaczyć wirtualną podróż przez listę domów na sprzedaż, plus zobaczyć wszystkie informacje o domach. Możliwość dodawania mieszkań do ulubionych i śledzenie ich zmian w cenach.
https://itunes.apple.com/gb/app/zoopla-property-search-find/id380932800?mt=8

Mortgage Calculator

Kalkulator Hipoteki Mortgage Calculator to kalkulator, który liczy ile dane mieszkanie będzie nas kosztować co miesiąc (hipoteka). Jest bardzo wygodny w użytkowaniu oraz posiada integrację z Zoopla app. Duża ilość zmiennych zadowoli nawet najbardziej drobiazgowych użytkowników.
https://itunes.apple.com/us/app/mortgage-calculator-free/id381342286?mt=8

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij