Londyn'jski Program dla Najemców

twoje miejsce

Londyn'jski Program dla Najemców

Londyn'jski Program dla Najemców
Istnieje wiele benefitów, z których możesz skorzystać jako najemca w Londynie, oto te 3 największe:

Council Tenants Program #1. Dla terenów Nadmorskich i Domków na Wioskach

morze i Londyn Jeśli jesteś osobą starszą mieszkającą w Londynie, której znudziło się już mieszkać w tak dużej metropolii. Jeśli chcesz spędzić resztę swojego życia w jakimś cichszym i spokojniejszym miejscu, to ten program jest dla Ciebie.

Każdego roku prawie 200 gospodarstw domowych przeprowadza się przez tą inicjatywę rządową. Poniżej znajdziesz link do formularza, który wyjaśni Ci o co tak naprawdę tutaj chodzi. https://www.london.gov.uk/sites/default/files/seaside-country-homes-scheme-guide.pdf

Nie zapominaj również, że możesz śmiało zadzwonić i porozmawiać z konsultantem, jeśli potrzebujesz jakiś dodatkowych wyjaśnień.

Council Tenants Program #2. Przeprowadzka Mieszkania

londyn victoria Rząd wielkiego London'u, prowadzi również projekt, który pozwala Ci się przenieść z jednej dzielnicy w drugą. Większość domów oraz dzielnic Londynu uczestniczą w tym programie.

Zostanie Ci nadany priorytet, jeśli twój aktualny dom ma więcej łóżek lub jeśli Twój powód do relokacji to nowa praca lub szkoła, lub też opiek zdrowotna nad rodziną.

Możesz wykorzystać oficjalną stronę internetową, aby zarejestrować swoje mieszkanie oraz, aby przeglądać dostępne nieruchomości w wybranej dzielnicy. http://www.housingmoves.org/

Council Tenants Program #3. Zmiana Mieszkania

ulice londynu Jeśli meiszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, ale chciałbyś zmienić adres szybko, wtedy lepiej będzie skorzystać z programu Zamiany Mieszkań (the Home Swapper network). Wszystko co potrzebujesz zrobić to zarejestrować swoje mieszkanie online. Strona WWW automatycznie znajdzie Twoje mieszkanie i potencjalne możliwości do wyboru.
http://www.homeswapper.co.uk/

Pamiętaj, że jest to program przeznaczony wyłącznie dla wynajmowanych mieszkań i domów. Ogromnym plusem jednak tej opcji jest włączenie całego UK pod ten program!

Wiele firm przeprowadzkowych wspiera te programy i oferują dodatkowe zniżki oraz dotacje od Państwa. Zmiana adresu w ten sposób daje dodatkowe korzyści, oto kilka przykładów:
  • Uzyskasz pomoc finansową na oglądanie nieruchomości.
  • Lokalne informacje zostaną dostarczone za darmo, dzięki czemu można podejmować świadome decyzje.
  • Uprawnieni wnioskodawcy mogą otrzymać dotację na przeprowadzkę w wysokości do £ 1000.
  • Priorytet przesiedlenia dla wnioskodawców w wieku powyżej 60 lat.
  • Jeśli przeprowadzasz się do mniejszego lokum, wtedy otrzymasz zapłatę w wysokości £ 1000 za każdy pokój z którego zrezygnowałeś.
Ubieganie się o program najemców, może przynieść zarówno łatwość, jak i mniejszy stres dla Londyńczyków, którzy mogą być w niebezpieczeństwie utraty swojego obecnego domu. Po więcej informacji, należy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami, aktualnej dzielnicy London'u.

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij