Przydatna Lista Narzędzi i Materiałów do Pakowania

twoje miejsce

Przydatna Lista Narzędzi i Materiałów do Pakowania

Przydatna Lista Narzędzi i Materiałów do Pakowania
Gdy dzień przenosin się zbliża, zaczyna się stres. Nie pozwól, żeby to Cię dopadło, po prostu pojedź do sklepu i kup podane poniżej niezbędne materiały do pakowania, rekomendowane przez ZaplanujTransport.pl!

Markery

Podczas pakowania i przenoszenia bardzo ważne są dobre markery. Musisz pamiętać, że opisując rzeczy będziesz musiał pisać na taśmie, foli i kartonach. Kup marker, który pisze na wszystkim, szkle, metalu i tworzywach sztucznych. Najlepiej 2 kolory, dzięki temu będzie łatwo odgadnąć, gdzie są np męskie, a gdzie damskie rzeczy.

Wysuwany Nóż do papieru

Podobnie jak markery, noże do cięcia kartonów są również bardzo wygodne. Są one dostępne w różnych rozmiarach ostrza oraz są idealne do otwierania kartonów oraz foli bąbelkowych.

Papier do pakowania

Niezbędnym materiałem do pakowania jest zawijany papier. Nazywany również papierem do paczek, jest brązowy oraz niezwykle ciężko go rozedrzeć. To największe plusy tego papieru, dzięki nimu nasze przedmioty się nie zarysują oraz nie ubrudzą.

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa to chyba najpopularniejsza oraz najzabawniejszy materiał do pakowania. Nie dość, że pakujemy rzeczy to jeszcze możemy się odstresować w tym samym czasie :) W folie pakujemy rzeczy delikatne i towary elektroniczne, ponieważ tworzy ona dodatkową warstwę ochroną podczas transportu.

Kartonowe pudełka

Nie sposób zapomnieć o kartonowych pudełka, dzięki nim możemy ułożyć więcej rzeczy na sobie, dzięki temu nasze rzeczy zajmują mniej miejsca w samochodzie. Pamiętajmy, że jeśli nie chcemy specjalnie kupować pudełek, możemy zawsze pójść do supermarketu i poprosić o zbędne kartony z zaplecza.

Brązowa taśma

Najlepszą wiążącą taśmą na kartony i pudełka jest brązowa taśma pocztowa. Jest szeroka oraz trwała, przez co nie rwie się oraz porządnie zakleja wszystkie szpary w pudełkach.

Taśma maskująca

Taśma maskująca to tak naprawę bardzo szeroka folio w kolorze czarnym. Najczęściej jest używana w przemyśle do zabezpieczania i ukrywania zawartości paczek. Sprawdza się wyśmienicie na przyład do pakowania choinki, regałów z grami itp. Jeśli nie będziemy mogli jej znaleźć, wtedy możemy użyć zwykłej kuchennej folio przezroczystej.

Pianka lub styropian

Niemal równie istotne jak pudełka są pianki oraz styropian, które wypełnią nam wolne miejsce w pudełku. Styropian i pianka są z reguły używane po to, aby nasze rzeczy nie przesuwały się wewnątrz pudełek podczas transportu.

Dmuchane Torby

Dmuchane torby to takie, które posiadają dziurkę, przez którą można podłączyć odkurzacz i wyciągnąć z nich powietrze. Dzięki temu nasze poduszki, kołdry czy ubrania stają się dużo mniejsze i łatwiejsze do przewiezienia.

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij