Jak przewieźć rzeczy kupione na Allegro.pl, olx.pl, gumtree.pl?

twoje miejsce

Jak przewieźć rzeczy kupione na Allegro.pl, olx.pl, gumtree.pl?

Jak przewieźć rzeczy kupione na Allegro.pl, olx.pl, gumtree.pl?

Co raz więcej z nas robi zakupy przez internet, jeśli wierzyć wynikom: Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS), te dane w 2013 wyglądały w następujący sposób:


W tegorocznym sondażu więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej zadeklarowało zakupy przez internet. Za pośrednictwem sieci kupiło coś trzy czwarte internautów (75%), tj. 45% ogółu badanych.

W ten sposób relatywnie najczęściej nabyli coś przez internet młodsi jego użytkownicy (od 18 do 34 roku życia – 84%) oraz najlepiej wykształceni (87%).

CBOS
http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_075_13.PDF


Należy jednak pamiętać, że gdy kupujemy większą rzecz, wtedy koszty transportu czasami mogą nawet być wyższe od ceny samego przedmiotu.

Większość sprzedawców sprzedających np. maszyny, meble lub samochody, na portalach takich jak Allegro, OLX czy Gumtree, oferuje wyłącznie odbiór osobisty. Zatem w rękach kupującego jest sprawa zorganizowania własnego transportu kupionej rzeczy.

Jednym z zalet kupowania produktów z opcją "odbiór osobisty" jest to, że często zaoszczędzimy w ten sposób na przewiezieniu tego produktu. Dzieje się tak ponieważ sprzedający nie musi tracić swojego czasu i przez co nie dodaje swojej dodatkowej marży do ceny.

Poniżej przestawiamy jak łatwo i tanio znaleźć przewoźnika dla nowo kupionej rzeczy.Allegro, OLX, Gumtree

Wystarczy odwiedzić: http://zaplanujtransport.pl/ogloszenie/dodaj, wypełnić formularz i wpisać w pole "Dodatkowe informacje" adres URL ogłoszenia na którym jest zamieszczony przedmiot.

Po umieszczeniu ogłoszenia na ZaplanujTransport.pl przewoźnicy złożą swoje oferty za transport.

Każde ogłoszenie i wszystkie wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące, co znaczy, że nie musisz akceptować żadnej z ofert i usunąć ogłoszenie w każdej chwili (jeśli nie zaakceptowałeś wcześniej już jakiejś oferty).

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij