Transport Samochodu - Sposoby na Przewiezienie Pojazdu

twoje miejsce

Transport Samochodu - Sposoby na Przewiezienie Pojazdu

Transport Samochodu - Sposoby na Przewiezienie Pojazdu
Kompleksowe firmy transportowe dysponują szeroką gamą metod transportu zarówno samochodów osobowych jak i tych nieco większych. Poniżej przedstawimy zalety i wady każdej z oferowanych możliwości.

Grupowy Transport Otwarty

grupowa laweta pojazdów osobowych Wysyłka otwartymi samochodami to najskuteczniejszy sposób wysyłki samochodu przy najniższych kosztach. Twój pojazd może wtedy zostać przetransportowany nawet do innego kraju na otwartym pojeździe z przyczepą.

Ta metoda jest najczęstszym sposobem transportu samochodów z zagranicy dla większych handlarzy autami, a także najbardziej ekonomicznym wyborem spośród wszystkich dostępnych, gdyż opłata jest dzielona na ilość zamówionych aut.

Zamknięta Specjalna Ciężarówka

ciężarówka transportująca mniejsze auta Zamknięty transport samochodowy to kolejna metoda, której można użyć do wysyłki samochodu. Twój pojazd znajduje się wtedy w zamkniętej przyczepie i jest chroniony przed warunkami atmosferycznymi podczas całej podróży.

Wewnątrz-ciężarówkowy transport samochodowy to niezawodny sposób na zapewnienie, że twój samochód dostanie się od startu do mety z najwyższą ochroną. Ta metoda może również zapewniać klientom lepsze ubezpieczenie auta, a także lepsze warunki transportu dla aut wiekowych, które ciężko znoszą inne warunki przewozu.

Pojedyncza Laweta

laweta na jedno auto To jeden z najpopularniejszych sposobów na przewiezienie niezarejestrowanego auta z innego państwa, oraz uszkodzonego pojazdu. Metoda ta jest również najbardziej uniwersalną opcją przewozu, gdyż nie zakłada ona dużych restrykcji co do kubatury pojazdów czy też stanu technicznego.

Wyższe pojazdy, takie jak duża furgonetka lub podnoszony SUV, muszą być transportowane na plecach platformy, gdzie ich wysokość nie będzie stanowić problemu w codziennej eksploatacji ciężarówki transportowej.

Holowanie

holowanie samochodu Niezbyt dobrym pomysłem jest samodzielne holowanie auta, gdyż nie dość, że utrudnia to manewrowaniem pojazdami, to jeszcze przysparza dodatkowych problemów przy kontroli policyjnej, gdzie takie auto musi posiadać ważny przegląd oraz prawidłowy stan techniczny.

Przykładowe holowanie jest ukazane poniżej ;)

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij