Przeprowadzka i Transport Lodówki i Zamrażarki

twoje miejsce

Przeprowadzka i Transport Lodówki i Zamrażarki

Przeprowadzka i Transport Lodówki i Zamrażarki
Dwumetrowe, czy door-to-door lodówki domowe z pewnością przysporzą wszystkim problemów przy ich przenoszeniu. Jak zabrać się za to w odpowiedni sposób? Poznaj kilka niezawodnych sposobów opisanych w tym artykule!

Przed rozpoczęciem transportu, musimy najpierw zabezpieczyć półki w lodówce, które mogą ulec pęknięciom i przemieszczeniu. Najlepszym oczywiście sposobem jest wyjęcie tychże półek i transport pustej zawartości, alternatywnie możemy powkładać kartony i folie bombelkową do wnętrza naszej lodówki.

"Na kartofla"

przesunięcie lodówki przez ziemniaka Pierwszym oraz dość nietypowym jak i najtańszym sposobem na przesunięcie dużej lodówki bez podnoszenia jest tak zwana metoda "na kartofla". Polega ona na tym, że bierzemy jednego dużego ziemniaka, kroimy w 4 grube plastry oraz podkładamy pod 4 rogi lodówki. Dzięki temu gładko przesuwną lodówkę bez podnoszenia jej i targania z miejsca na miejsce. Dodatkowo kartofel nie uszkodzi nam parkietu czy posadzki. Oto filmik pokazujących efektywność tej metody:

Za pomocą specjalnych pasów

transport lodówki pasami Dobrym pomysłem będzie również zakupić odpowiednie pasy do przenoszenia (obrazek powyżej), które pomogą nam w uporaniu się z przesunięciem takich przedmiotów. Istnieją oczywiście tańsze wersje pasów, które są bardziej ekonomiczne, na przykład:

Profesjonalny transport

profesjonalny transport lodówki Tutaj oczywiście niestety nie obejdzie się bez specjalistycznego sprzętu, takiego jak ręczny podnośnik na kółkach oraz pasy spinające. Zaczynamy oczywiście najpierw od zawinięciem sprzętu AGD folią malarską bądź stretchem, później odchylamy lodówkę tak, aby podjechać pod nią podnośnikiem. Na końcu przywiązujemy pasami mocującymi lodówkę do podnośnika, tak, aby nam ona nie spadła ze schodów czy pochyłego terenu. Przykład takiego transportu przedstawiamy na filmiku poniżej:

Sprawdź środek

Przed transportem i zabezpieczeniem lodówki sprawdź, czy przypadkiem Twój pies lub kot nie przesiaduje na którejś wewnętrznej półce, zwłaszcza jeśli jest to gorący letni dzień: ;)

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij