Jak się NIE przeprowadzać - śmieszne przykłady

twoje miejsce

Jak się NIE przeprowadzać - śmieszne przykłady

Jak się NIE przeprowadzać - śmieszne przykłady
Błędy zdarzają się każdemu, nawet najlepiej ogarniętym ludziom, natomiast czasami ludzie przeceniają samych siebie, na przykład kiedy rzeczy przenoszone są po prostu zbyt ciężkie, bądź nie mamy odpowiednich narzędzi do przewozu (odpowiedniego samochodu).

Piszemy ten artykuł, aby was ostrzec przed konsekwencjami podjętych nie za dobrych decyzji (i również abyście trochę się pośmiali z innych ;) ).

Siła grawitacji

Niektórzy mówią, że Rosja to stan umysłu, my też się ku temu skłaniamy. Zabrakło tutaj trochę fantazji i podstawowej wiedzy o sile grawitacji oraz różnicy pomiędzy pędem, a masą ciała :).

Za mało siły

"Kto nie przeniesie? Ja nie przeniosę? potrzymaj mi piwo...", od tego teksu najprawdopodobniej najwięcej dzieje się wypadków. Alkohol radzimy zamienić na Red Bulla, bądź kawę, jeśli potrzebujemy dodatkowych sił ;)

Własne narzędzia

Używanie auta do przeciągania przedmiotów nie należy do najlepszych pomysłów ever. Pamiętajmy, że czasami naprawa auta jest dużo bardziej kosztowniejsza niż wynajęcie profesjonalnej firmy transportowej.

Komentarze (0)

    Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

Dołącz do konwersacji, wyraź się!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij